ARTRA

Zpět
Řadit:
stav:

Pracovní polobotka ARTRA Arena O2 SRC

Pracovní polobotka ARTRA Arena O2 SRC

1050 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Pracovní polobotka ARTRA Arena O2 SRC: Extra lehká, pracovní, uzavřená obuv s odvětráním, bez zpevněně špice nebo planžety, s hydrofóbní povrchovou úpravou proti vodě. Tato pracovní polobotka vyniká svou extra lehkostí a prodyšností, kterou jí zajišťuje hydrofóbní mikrovlákno VELOUR PRO 2,2mm. Vhodné všestranné použití jak při práci v letních dnech nebo jako celoroční obuv v exteriéru i interiéru. Pracovní polobotka zn. ARTRA Arena má protiskluzovou podrážku (SRC), antistatickou podrážku a také podrážku odolnou proti pohonným látkám, ESD ochranu a také bezpečnostní ocelovou tužinku a nekovou planžetu proti průpichu. 

Pracovní polobotka ARTRA Arosio S1P ESD

Pracovní polobotka ARTRA Arosio S1P ESD

1350 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Pracovní polobotka ARTRA Arosio S1P ESD: Extra lehká, bezpečnostní, uzavřená obuv s odvětráním. Tato pracovní polobotka vyniká svou extra lehkostí a prodyšností, kterou jí zajišťuje hydrofóbní mikrovlákno NUBUCK PRO 2,2mm. Vhodné všestranné použití jak při práci v letních dnech nebo jako celoroční obuv v exteriéru i interiéru. Bezpečnostní polobotka zn. ARTRA Arosio má protiskluzovou podrážku (SRC), antistatickou podrážku a také podrážku odolnou proti pohonným látkám, ESD ochranu a také bezpečnostní ocelovou tužinku a nekovou planžetu proti průpichu.

Pracovní sandál ARTRA Armen S1 SRC

Pracovní sandál ARTRA Armen S1 SRC

960 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Pracovní sandál ARTRA Armen S1 SRC: Extra lehká, bezpečnostní, otevřená obuv. Tento pracovní sandál vyniká svou extra prodyšností. Je tedy ideální volbou při práci v letních dnech nebo jako celoroční obuv v interiéru. 

Telefon: +420 775 540 501
Čeština
CZK
Zpracování dat
Schovat